Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

 

25000.cz

 

 

Občanská iniciativa pro minimální mzdu 25000 Kč - hlavně uzavřením tunelů

 
     

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

 

home
uzavření tunelů
tisková konference
resoluce v OSN
25.000 min. mzda
justiční mafie
exekutorská mafie
anulace exekucí
oběti listopadu
ČR - neokolonie
mezinárodní pakt 1
mezinárodní pakt 2
historie neokolonie ČR
landsmanschaft
Československý sněm
náprava ČR
náprava regionů
dobře vám zaplatíme
odkazy
kontakt

 

Více informací naleznete na stránkách kandidáta na prezidenta, který založil iniciativu 25000. Viz:

www.JosefToman.cz

 

doporučujeme:

 

 

 

Jiří Pomeje a Iveta Bartošová v roce 2008

První tisková konference, tehdy ještě Holešovské výzvy, kterou naši lidé opustili a zformovali průhlednou občanskou iniciativu 25000.cz s jasnými pronárodními cíly.

Holešovská výzva uspořádala ve čtvrtek svoji historicky první tiskovou konferenci. Moderoval ji herec Jiří Pomeje. Proč právě on? „Pochopil jsem, že je potřeba se sjednotit, poněvadž v této zemi je již zhruba 80 procent silně nespokojených lidí. Ti mně při mém moderování v rádiu často volali a svěřovali se se svými, mnohdy velmi smutnými, příběhy. Já sám nemám žádné politické ambice, ale rád Holešovské výzvě pomohu, je třeba se snažit o změnu,“ vysvětlil na úvod Pomeje.

 

Jiří Pomeje, foto: Wikipedie  

O tiskovou konferenci projevilo zájem hned několik novinářů, včetně veřejnoprávní televize, možná i proto, že bylo avízováno, že na ní vystoupí také poslanec a předseda Věcí veřejných Vít Bárta nebo senátor Tomio Okamura. Tito politici sice nakonec nedorazili, poněvadž jejich plány zhatilo jednání sněmovny, přesto se rozhodně nedalo hovořit o tom, že by konference byla nudnou.

 

Fotogalerie z tiskové konference

Aktéři Holešovské výzvy upřesnili organizaci neděl...   Aktéři Holešovské výzvy upřesnili organizaci neděl...  

Aktéři Holešovské výzvy upřesnili organizaci neděl...   Aktéři Holešovské výzvy upřesnili organizaci neděl...

 

Vedle organizačních faktů ohledně plánovaného nedělního protestu nazvaného Soumrak kmotrů (také Celonárodní sněm), které ParlamentníListy.cz přinesly čtenářům již v minulých dnech, prozradili i někteří hlavní aktéři to, co je motivovalo k tomu, aby Holešovskou výzvu podpořili.

Média, šiřte naše myšlenky, zněl prvotní apel k novinářům

„Budeme moc rádi, pokud se nám podaří přes média dostat mezi lidi naše myšlenky. Já sám jsem s Holešovskou výzvou spojený zhruba dva týdny, ovšem neznamená to, že bych měl jakékoli politické ambice, či že bych chtěl kamkoli kandidovat. Myšlenku Holešovské výzvy - sjednotit všechny občanské a protestní iniciativy - však považuji za velmi dobrou a potřebnou pro to, aby se lidem mohlo zase vést lépe, proto jsem tady, a proto pomáhám třeba s touto konferencí,“ prozradil Jiří Pomeje s tím, že on, na rozdíl od naší politické reprezentace, opravdu mezi lidi chodí a slyší, co lidi štve a nad čím naříkají v českých a moravských hospodách. „Je potřeba jim nabídnout jinou alternativu, protože těmi nářky v hospodách nic nevyřeší, přitom po tom všichni tak prahnou. Ta nespokojenost mezi lidmi mě dokonce inspirovala k tomu, abych založil Hnutí politické jednoty, které nakonec získalo sympatie na facebooku asi 300 tisíc fanoušků. Osmdesát procent Čechů chce změnu, proto vznikají malé strany, a ty je potřeba sjednotit k tomu, aby vyhnaly ty velké, a je jedno, zda to budou ty zprava či zleva. Pokud dovolíme, jen aby si přehodily pozice, k ničemu to nepovede,“ doplnil ještě Pomeje.

Pro ParlamentníListy.cz poznamenal, že Holešovskou výzvu za dobu jejího trvání (tedy od přelomu roku 2011 a 2012) podpořily dva miliony lidí. „Vítězná strana při volbách přitom má něco kolem milionu tří set tisíc hlasů. Kdyby se tedy podařilo přivést k volbám  všechny příznivce Holešovské výzvy, znamenalo by to pro ni, pokud by byla stranou, 150 křesel ve sněmovně – a to už by byla šance na to něco radikálně změnit,“ vypočítal Jiří Pomeje.

...

Fotogalerie z demonstrace

 Vypískání vlajky EU   Vypískání vlajky EU

Vypískání vlajky EU    Vypískání vlajky EU  

 

Převzato ze serveru Parlamentní listy: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Nakopat-je-do-prdele-ohromil-ocelarsky-boss-Stehlik-na-protivladni-akci-267911

 

home uzavření tunelů tisková konference resoluce v OSN 25.000 min. mzda justiční mafie exekutorská mafie anulace exekucí oběti listopadu ČR - neokolonie mezinárodní pakt 1 mezinárodní pakt 2 historie neokolonie ČR landsmanschaft Československý sněm náprava ČR náprava regionů dobře vám zaplatíme odkazy kontakt

 

 

 

Tento web formujícího-se hnutí 25000.cz popisuje porušování lidských práv z pohledu studentů práva a politologie. Obsah webu je z pohledu západního Evropana, kterému by ničili po čtvrt století jeho vlast. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako naše podezření a ověřili si fakta. Ohledně odporu dle článku 23 Listiny, i když jsme v odporu, násilné svržení režimu neplánujeme ani nedoporučujeme, naopak, před ním varujeme.

Copyright © 1989-2016 www.25000.cz. Naposledy změněno: 01. 04. 2017